Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky

9. 12. 2018

 

Sezóna 2020

2. kolo

2. a zároveň finálového kola se zúčastnila družstva jak ze skupiny A, tak i ze skupiny B. Celkem se zúčastnilo 19 družstev. Prvních pět družstev z 1. kola si s sebou do finále přinesla body podle pořadí dosaženého ve skupině (1. – 5 bodů, 2. – 4 body, …). My jsme si dovezli pouze 1 bodík.

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Č.B. „A“        218  bodů
  2. Strakonice              107
  3. N. Včelnice               87

       ……..

        10. SK Čéčova Č.B.       46

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. Sokol Č.B. „A“         24 hl. bodů
  2. Strakonice               22
  3. N. Včelnice              22

       ……

       10. SK Čéčova Č.B.         11

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. Lomská               17 bodů
  2. Janák                   15
  3. J. Linduška          11
  4. Čepčány                3
  5. K. Cimbálníková   0
  6. P. Cimbálníková   0
  7. Dvořáková             0
  8. E. Novotná            0
  9. Liebl                       0
  10. P. Linduška           0
  11. Bakalář                  0

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. Lomská                    21 bodů
  2. J. Linduška              17
  3. Janák                       15
  4. Čepčány                  14
  5. Motejlová               14
  6. B. Habichová            7,5
  7. Liebl                           6
  8. P. Cimbálníková       4
  9. Dvořáková                4
  10. Padrtová                   4
  11. P. Linduška               4
  12. Bakalář                      4
  13. T. Stárek                    4
  14. E. Novotná                0
  15. K. Cimbálníková        0

 

1. kolo

Pořadí družstev po 1. kole:

pořadí oddíl body
1. Sokol ČB 248
2. Strakonice 91
3. SKP ČB 82
… 5. SK Čéčova ČB 44,5
… 9. Čtyři Dvory ČB 2


Body jednotlivců v 1. kole:

pořadí atlet/ka body
1. Motejlová 14
2. Čepčány 11
3. B. Habichová 7,5
4. J. Linduška 6
5. Liebel 6
6. Bakalář 4
7. P. Linduška 4
8. T. Stárek 4
9. P. Cimbálníková 4
10. Dvořáková 4
11. Lomská 4
12. Padrtová 4
13. K. Cimbálníková 0


Sezóna 2019

Body za všechna 3 kola

  1. T. Sedlák 27 bodů
  2. Janák 22
  3. Lomská 21
  4. J. Sládek 14
  5. J. Linduška 11
  6. Martínek 11
  7. K. Cimbálníková 11
  8. Martínková 11
  9. Bakalář  6
  10. P. Cimbálníková 6
  11. Novotná 6
  12. B. Habichová 5
  13. M. Stárek 0

 

3. kolo

Celou sezonu jsme závodili s dětmi převážně 2010 – 2011 a proti nám nastupovaly ročníky 2008 – 2009. A to bylo znát.

Body ve 3. kole

  1. Janák 7 bodů
  2. T. Sedlák 4
  3. Lomská 3
  4. J. Linduška 0
  5. Bakalář  0
  6. M. Stárek 0
  7. J. Sládek 0
  8. K. Cimbálníková 0
  9. P. Cimbálníková 0
  10. B. Habichová 0
  11. Novotná 0

Pořadí ve finálovém kole

  1. Sokol ČB
  2. N. Včelnice
  3. VS Tábor

…14. SK Čéčova

 

2. kolo

Ve 2. kole v Prachaticích skončila přípravka na 7. místě.

umístění oddíl
1. Sokol ČB
2. Čtyři Dvory
3. Strakonice
7. SK Čéčova

 

umístění jméno body
1. Lomská 10
2. T. Sedlák 9
3. Janák 6
4. J. Sládek 3
5. J. Linduška 1
  štafeta 6

 

po 2. kole je Čéčova na 7. místě 

umístění oddíl body
1. Sokol ČB 22
2. Čtyři Dvory 20
3. Strakonice 18
7. Čéčova 10

 

1. kolo

Přípravka obsadila v 1. kole družstev 7. místo z 11 oddílů se ziskem 40 bodů.

umístění jméno body
1. K. Cimbálníková 11
2. Janák 9
2. T. Sedlák 9
4. Lomská 6
5. J. Linduška 5