Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostu a st. žactva v Č. Budějovicích 5. května

 

Kompletní výsledky naleznete zde

St. žákyně

St. žákyně jsme nepřihlásili. Dívky hostují za Čtyři Dvory Č.B.

100 m přek. – 3. S. Lomská – 15,96 (os.r.)

Tyč – 3. Motejlová – 255 (os.r.)

Dálka – 19. Hurtová – 427 (os.r.)

Koule – 1. Motejlová – 10,77 (os.r.)

Koule – 9. Hurtová – 7,77 (os.r.)

Disk – 1. S. Lomská – 33,18 (os.r.)

Disk – 11. Hurtová – 16,91 (os.r.)

800 m – 10. Tlamsová – 2:39,91

Oštěp – 1. S. Lomská – 33,35

Oštěp – 3. Motejlová – 27,74 (os.r.)

Družstva

  1. Sokol ČB – 156 bodů
  2. 4 Dvory ČB – 122
  3. Prachatice – 98
  4.  

    12. Veselá atletika - 3

 

Dorostenci

100 m

2. J. Čoka – 11,42

5. D. Poláček – 11,80

8. Jauker (H) – 12,18

11. Kovář – 12,66

14. Topka – 13,06

200 m

3. J. Čoka – 52,63 (os.r.)

5. T. Čoka – 53,94

8. Jauker (H) – 57,06

9. D. Poláček – 58,05

11. Topka – 62,62

1500 m

4. T. Čoka – 4:35,75

6. Čapek – 4:49,13 (os.r.)

4 x 100 m

2. SK Čéčova (J. Čoka, T. Čoka, D. Poláček, Kovář) – 47,14

3. SK Čéčova (Čapek, Doležal, Jauker, A. Plátenka) – 52,05

Výška

4. Doležal – 153

5. A. Plátenka – 134

Dálka

5. Topka – 552 (os.r.)

8. Doležal – 470 (os.r.)

9. Kovář – 446

10. Nguyen – 393 (os.r.)

Koule

5. Čepčány – 8,79 (os.r.)

Disk

3. Čepčány – 23,67 (os.r.)

Oštěp

4. Čepčány – 31,25 (os.r.)

5. A. Plátenka – 29,51 (os.r.)

Družstva

  1. Sokol ČB – 111 bodů
  2. SK Čéčova – 44
  3. Tábor – 42

Juniorky

100 m – 2. Hlaváčová – 12,79 (os.r.)

100 m – 4. Kubáková (H) – 13,22

400 m – 4. Svobodová – 73,91 (os.r.)

400 m – 5. E. Ježková – 79,62 (os.r.)

100 m přek. – 1. Hlaváčová – 17,18

100 m přek. – 2. Kollarová – 25,40

Výška – 1. Fíziková (H) – 142

Výška – 2. Kubáková (H) – 138

Dálka – 1. Kubáková (H) – 502

Dálka – 2. Kollarová – 459

Dálka – 3. Svobodová – 410 (os.r.)

Trojskok – 1. Kollarová – 9,93

Trojskok - 2. Janišová (H) – 9,65

Koule – 2. M. Žaloudková – 5,99 (os.r.)

Disk – 2. Janišová (H) – 23,66

Disk – 3. Fíziková (H) – 21,30

Disk – 4. E. Ježková – 15,31

Kladivo – 1. Hlaváčová – 26,97 (os.r.)

Kladivo – 2. M. Žaloudková – 11,91 (os.r.)

Družstva

  1. SK Čéčova – 94 bodů
  2. Sokol ČB – 41

 

Junioři

Junioři také hostují za Čtyři Dvory Č.B.

100 m – 5. Khac Trinh – 12,01 (os.r.)

Dálka - 1. Khac Trinh – 536 (os.r.)

Koule 6 kg – 3. O. Nový – 8,90

Oštěp – 1. O. Nový – 50,95 (os.r.)

Disk – 1. O. Nový – 23,51

Družstva

  1. Čtyři Dvory ČB – 106 bodů
  2. Sokol ČB – 26