Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP Jihočeského kraje 16. února ve vícebojích

 

Družstva:

SK Čéčova A (J. Čoka, Oborný a R. Krejčí): 2. místo

SK Čéčova B (Kvasnička, Holoubek a Čermák): 5. místo

SK Čéčova (Hlaváčová, Albrechtová, Strusková): 3. místo

Jednotlivci celkem - ml. žactvo:

R. Krejčí: 6. místo - 1505 bodů

J.Čoka: 12. místo - 1145 b.

Oborný: 19. místo - 970 b.

Kvasnička: 21. místo - 903 b.

Čermák: 23. místo - 749 b.

Holoubek: 26. místo - 621 b.

Hlaváčová: 9. místo - 2001 b.

Albrechtová: 15. místo - 1805 b.

Strusková: 20. místo - 1837 b.

přípravky:

T. Čoka: 6. místo - 1206 b.

Cimbálníková: 32. místo - 779 b.

Jednotlivé disciplíny - ml. žáci:

Krejčí: 9. místo na 60 m př. (12.01), 10. místo na 60 m (8.88), 7. místo ve vrhu 3 kg koulí (7.40 m), 7. místo ve skoku dalekém (419 cm), 4. místo na 800 m (2:41.10)

Oborný: 12. místo na 60 m př. (12.29), 21. místo na 60 m (9.43), 27. místo ve vrhu 3 kg koulí (4,79 m), 20. místo ve skoku dalekém (378 cm), 21. místo na 800 m (3:01.05),

Čermák: 14. místo na 60 m př. (12.75), 22. místo na 60 m (9.44), 29. místo ve vrhu 3 kg koulí (3.86 m), 30.místo ve skoku dalekém (336 cm), 24. místo na 800 m (3:09.40)

J. Čoka: 23. místo na 60 m př. (13.44), 10. místo na 60 m (8.88), 15. místo ve vrhu 3 kg koulí (6.28 m), 23. místo ve skoku dalekém (360 cm), 9. místo na 800 m (2:47.45)

Holoubek: 24. místo na 60 m př. (13.51), 28. místo na 60 m (10.00), 20. místo ve vrhu 3 kg koulí (5.68 m), 24. místo ve skoku dalekém (358cm), 27. místo na 800 m (3:29.34)

Kvasnička: 26. místo na 60 m př. (13.64), 20. místo na 60 m (9.42), 28. místo ve vrhu 3 kg koulí (4.50 m), 22. místo ve skoku dalekém (362 cm), 11. místo na 800 m (2:48.94)

Hlaváčová: 4. místo na 60 m př. (11.25), 7. místo na 60 m (8.95), 13. místo ve vrhu 2 kg koulí (7.32 m), 7. místo ve skoku dalekém (414 cm), 35. místo na 800 m (3:16.08)

Albrechtová: 23. místo na 60 m př. (12.56), 16. místo na 60 m (9.17), 37. místo ve vrhu 2 kg koulí (5.70 m), 20. místo ve skoku dalekém (380 cm), 4. místo na 800 m (2:50.38)

Strusková: 27. místo na 60 m př. (12.76), 25. místo na 60 m (9.54), 8. místo ve vrhu 2 kg koulí (7.85 m), 16. místo ve skoku dalekém (390 cm), 14. místo na 800 m (3:02,35)

přípravky:

T. Čoka: 9. místo na 60 m (9.55), 9. místo ve skoku dalekém (364 cm), 23. místo v hodu medicinbalem (6.30 m), 1. místo na 600 m (1:54.30) - OR

Cimbálníková: 29. místo na 60 m (10.47), 37. místo ve skoku dalekém (267 cm), 32. místo v hodu medicinbalem (5.73 m), 26. místo na 600 m (2:23.19)

 

V sobotu 16. 2. jsme se zúčastnili KP jednotlivců a družstev Jihočeského kraje ve vícebojích mladšího žactva a přípravek. Na závodech nám chyběla S. Janowiaková a B. Janák.

Hodnocení trenéra: výborné výkony předvedl T. Čoka v přípravkách, hlavně jeho fantastický čas na 600 m, čas byl jeho OR a zároveň první nejlepší výkon v kraji a druhý v republikových tabulkách, Cimbálníková zažila první křest ohněm. V žactvu nikdo vyloženě nezklamal, výborné výkony, kromě 800 m, předvedla Hlaváčová. A Albrechtová na 800 m, Strusková v kouli, v chlapcích byl nejlepší Krejčí, hlavně jsme spokojeni s výkony družstev, 2. a 3. místo je toho dokladem.

 
 

 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 10514
Měsíc: 2729
Den: 121