Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody SK Čéčova 2. března

 

V sobotu 2. března uspořádal oddíl SK Čéčova závody žactva v českobudějovické sportovní hale. Celkem se jich zúčastnilo 123 závodníků z 12 oddílů a škol, na počet startujících mělo také vliv současně probíhající MČR v Ostravě. Výsledky naleznete v odkazu níže.

Všem zúčastněným děkujeme za účast a předvedené výkony a těšíme se na dalších (pravděpodobně vůbec posledních) závodech v naší hale v sobotu 30. března.

 

                9. ročník Velké ceny SK Čéčova    
               
                pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost    
               
Místo: Sportovní hala Č. Budějovice          
Datum: 2.3. 2019            
Výsledky zpracovala: Bohuslava Váňová        
Poznámka: všechny časy byly měřeny elektricky      
                  běhy 100 m, 200 m a 300 m se běhaly dokola     
               
               
    Dívky 2013 a ml.    
               
  50 m            
               
1. Pípalová Petra   2013   VESEL   10,79
2. Novotná Barbora   2013   SKOKJH   10,95
3. Viktorová Elen   2013   SKPCB   11,40
4. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   11,62
5. Tycová Sára   2014   4DVCB   13,88
               
  60 m            
               
1. Pípalová Petra   2013   VESEL   12,94
2. Novotná Barbora   2013   SKOKJH   13,13
3. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   13,54
4. Viktorová Elen   2013   SKPCB   13,86
5. Tycová Sára   2014   4DVCB   15,28
               
  100 m            
               
1. Viktorová Elen   2013   SKPCB   24,59
2. Novotná Barbora   2013   SKOKJH   24,78
3. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   25,10
4. Pípalová Petra   2013   VESEL   25,22
5. Tycová Sára   2014   4DVCB   28,25
               
               
    Dívky 2012    
               
  50 m            
               
1. Trefná Klára   2012   ZŠ Nerudova Č.B.   9,90
2. Vrkočová Hana   2012   VESEL   10,13
3. Cimbálníková Petra    2012   ZŠ Nerudova Č.B.   10,33
4. Dvořáková Andrea   2012   SKOKJH   10,65
               
        1      
  60 m            
               
1. Trefná Klára   2012   ZŠ Nerudova Č.B.   12,00
2. Vrkočová Hana   2012   VESEL   12,19
3. Cimbálníková Petra    2012   ZŠ Nerudova Č.B.   12,25
               
  200 m            
               
1. Vrkočová Hana   2012   VESEL   49,17
2. Trefná Klára   2012   ZŠ Nerudova Č.B.   50,55
3. Cimbálníková Petra    2012   ZŠ Nerudova Č.B.   51,15
               
    Dívky 2011    
               
  50 m            
               
1. Martínková Barbora   2011   CECCB   8,98
2. Paterová Anna   2011   ATPIS   9,09
3. Blažková Veronika    2011   4DVCB   9,26
4. Stará Hedvika   2011   ATPIS   9,40
5. Vetyšková Tereza   2011   VESEL   9,59
6. Zemanová Amálie Anna   2011   SKOKJH   10,31
7. Janáková Eva   2011   SKOKJH   10,46
8. Janáková Marie   2011   SKOKJH   10,60
9. Kovářová Simona   2011   SKOKJH   10,93
               
  60 m            
               
1. Martínková Barbora   2011   CECCB   10,64
2. Paterová Anna   2011   ATPIS   11,06
3. Blažková Veronika    2011   4DVCB   11,23
4. Stará Hedvika   2011   ATPIS   11,32
5. Vetyšková Tereza   2011   VESEL   11,38
6. Zemanová Amálie Anna   2011   SKOKJH   12,07
7. Janáková Eva   2011   SKOKJH   12,69
8.= Janáková Marie   2011   SKOKJH   12,92
8.= Kovářová Simona   2011   SKOKJH   12,92
               
  200 m            
               
1. Paterová Anna   2011   ATPIS   42,55
2. Blažková Veronika    2011   4DVCB   44,11
3. Stará Hedvika   2011   ATPIS   44,82
4. Vetyšková Tereza   2011   VESEL   46,58
5. Martínková Barbora   2011   CECCB   47,36
6. Zemanová Amálie Anna   2011   SKOKJH   50,19
7. Janáková Marie   2011   SKOKJH   52,59
8. Janáková Eva   2011   SKOKJH   52,64
9. Kovářová Simona   2011   SKOKJH   52,74
               
    Dívky 2010    
               
  50 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   8,39
2. Lomská Simona   2010   CECCB   8,92
3. Kotlárová Tereza   2010   CHYSK   9,85
4. Jarošová Anna   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   10,73
5. Jakobi Magdalena   2010   4DVCB   11,64
               
  60 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   10,10
2. Lomská Simona   2010   CECCB   10,87
3. Kotlárová Tereza   2010   CHYSK   11,77
4. Jarošová Anna   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   12,75
5. Jakobi Magdalena   2010   4DVCB   13,41
               
  200 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   38,80
2. Lomská Simona   2010   CECCB   42,33
3. Jarošová Anna   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   50,56
4. Kotlárová Tereza   2010   CHYSK   51,41
               
               
    Dívky 2009    
               
  50 m            
               
1. Blažková Lucie   2009   4DVCB   8,31
2. Kempferová Ella   2009   ATPIS   8,52
3. Bočková Zora   2009   ATPIS   8,56
4. Paťhová Lucie   2009   4DVCB   8,60
5. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   8,73
6. Jílková Jindřiška   2009   SKOKCB   8,89
7. Rybáková Nikol   2009   VESEL   9,20
8. Svobodová Barbora   2009   SKOKCB   9,20
9. Vilhelmová Nina   2009   CECCB   9,21
10. Viktorová Sofie   2009   SKPCB   9,33
11. Novotná Ema   2009   CECCB   9,47
12. Plachetková Sandra   2009   CHYSK   9,53
               
               
               
        3      
               
               
  60 m            
               
1. Bočková Zora   2009   ATPIS   9,92
2. Blažková Lucie   2009   4DVCB   10,09
3. Kempferová Ella   2009   ATPIS   10,11
4. Paťhová Lucie   2009   4DVCB   10,13
5. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   10,34
6. Vilhelmová Nina   2009   CECCB   10,66
7. Jílková Jindřiška   2009   SKOKCB   10,73
8. Svobodová Barbora   2009   SKOKCB   10,80
9. Rybáková Nikol   2009   VESEL   10,89
10. Viktorová Sofie   2009   SKPCB   11,00
11. Plachetková Sandra   2009   CHYSK   11,37
12. Novotná Ema   2009   CECCB   11,62
               
  300 m            
               
1. Bočková Zora   2009   ATPIS   63,42
2. Blažková Lucie   2009   4DVCB   65,78
3. Kempferová Ella   2009   ATPIS   66,38
4. Paťhová Lucie   2009   4DVCB   67,13
5. Jílková Jindřiška   2009   SKOKCB   67,63
6. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   68,83
7. Rybáková Nikol   2009   VESEL   70,62
8. Vilhelmová Nina   2009   CECCB   73,43
9. Svobodová Barbora   2009   SKOKCB   76,34
10. Novotná Ema   2009   CECCB   77,45
11. Plachetková Sandra   2009   CHYSK   77,78
  Viktorová Sofie   2009   SKPCB   NF
               
               
    Dívky 2008    
               
  50 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   7,71
2. Knotková Kamila   2008   SKOKJH   8,72
3.= Šlencová Kateřina   2008   KINCB   8,98
3.= Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   8,98
5. Hemberová Matylda   2008   SKOKJH   9,10
6. Jarošová Barbora   2008   CECCB   9,28
7. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   10,55
               
  60 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   9,29
2. Knotková Kamila   2008   SKOKJH   10,57
3. Šlencová Kateřina   2008   KINCB   10,67
4. Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   10,80
5. Hemberová Matylda   2008   SKOKJH   10,87
6. Jarošová Barbora   2008   CECCB   11,38
7. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   13,00
               
  300 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   62,31
2. Šlencová Kateřina   2008   KINCB   68,51
3. Knotková Kamila   2008   SKOKJH   70,39
4. Hemberová Matylda   2008   SKOKJH   70,41
5. Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   71,40
6. Jarošová Barbora   2008   CECCB   77,27
7. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   80,76
               
               
    Dívky 2007    
               
  50 m            
               
1. Albrechtová Ema   2007   CECCB   7,75
2. Kašparcová Kristýna   2007   SKOKJH   8,14
3. Řepová Veronika   2007   SKOKJH   8,32
4. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   8,56
5. Hrnečková Aneta   2007   SKOKJH   8,69
6. Roudenská Aneta   2007   SKPCB   8,90
7. Ellederová Aneta   2007   VESEL   8,94
               
  60 m            
               
1. Albrechtová Ema   2007   CECCB   9,23
2. Řepová Veronika   2007   SKOKJH   9,65
3. Kašparcová Kristýna   2007   SKOKJH   9,66
4. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   10,20
5. Hrnečková Aneta   2007   SKOKJH   10,35
6. Ellederová Aneta   2007   VESEL   10,74
7. Roudenská Aneta   2007   SKPCB   10,80
               
  300 m            
               
1. Albrechtová Ema   2007   CECCB   58,87
2. Řepová Veronika   2007   SKOKJH   62,31
3. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   63,86
4. Kašparcová Kristýna   2007   SKOKJH   64,82
5. Hrnečková Aneta   2007   SKOKJH   67,76
6. Ellederová Aneta   2007   VESEL   71,96
7. Roudenská Aneta   2007   SKPCB   76,37
               
        5      
               
    Dívky 2006    
               
  50 m            
               
1. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   7,60
2. Dočkalová Tereza   2006   SKOKJH   7,63
3. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   7,90
4. Mičková Karolína   2006   VESEL   7,93
5. Strusková Adéla   2006   CECCB   7,95
6. Řádová Tereza   2006   SKOKJH   8,06
7. Foučková Sára   2006   ATPIS   8,20
8. Tylová Veronika   2006   4DVCB   8,22
9. Kubičková Kateřina   2006   SKOKJH   8,31
10. Míková Viktorie   2006   MILEV   8,58
11. Hejdová Veronika   2006   4DVCB   8,69
12. Kačerová Barbora   2006   SKOKJH   8,91
13. Hronová Sylvie   2006   CHYSK   9,35
               
  60 m            
               
1. Dočkalová Tereza   2006   SKOKJH   8,91
2. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   9,07
3. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   9,21
4. Strusková Adéla   2006   CECCB   9,39
5. Řádová Tereza   2006   SKOKJH   9,45
6. Foučková Sára   2006   ATPIS   9,61
7. Mičková Karolína   2006   VESEL   9,64
8. Tylová Veronika   2006   4DVCB   9,87
9. Kubičková Kateřina   2006   SKOKJH   10,03
10. Míková Viktorie   2006   MILEV   10,11
11. Kačerová Barbora   2006   SKOKJH   10,24
12. Hejdová Veronika   2006   4DVCB   10,26
13. Hronová Sylvie   2006   CHYSK   11,24
               
  300 m            
               
1. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   59,24
2. Řádová Tereza   2006   SKOKJH   59,58
3. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   60,36
4. Strusková Adéla   2006   CECCB   60,67
5. Mičková Karolína   2006   VESEL   61,93
6. Dočkalová Tereza   2006   SKOKJH   63,33
7. Hejdová Veronika   2006   4DVCB   67,36
8. Míková Viktorie   2006   MILEV   67,38
9. Foučková Sára   2006   ATPIS   68,19
10. Kubičková Kateřina   2006   SKOKJH   68,44
11. Kačerová Barbora   2006   SKOKJH   68,49
12. Hronová Sylvie   2006   CHYSK   76,52
               
    Dívky 2004    
               
  50 m            
               
1. Dušková Karolína   2004   MILEV   7,66
2. Vykouková Edita   2004   CECCB   8,55
               
  60 m            
               
1. Dušková Karolína   2004   MILEV   9,03
2. Vykouková Edita   2004   CECCB   10,09
               
  300 m            
               
1. Dušková Karolína   2004   MILEV   59,03
2. Vykouková Edita   2004   CECCB   65,12
               
               
    Dívky 2002 - 2003    
               
  50 m            
               
1. Molíková Pavla   2003   MILEV   7,01
2.= Čermáková Lucie   2003   CECCB   7,16
2.= Krejčí Pavla   2003   CECCB   7,16
4. Strusková Kateřina   2002   CECCB   7,28
5. Janoušková Zuzana   2003   CECCB   7,45
               
  60 m            
               
1. Molíková Pavla   2003   MILEV   8,25
2. Krejčí Pavla   2003   CECCB   8,26
3. Čermáková Lucie   2003   CECCB   8,41
4. Strusková Kateřina   2002   CECCB   8,54
5. Janoušková Zuzana   2003   CECCB   8,77
               
  300 m            
               
1. Krejčí Pavla   2003   CECCB   55,25
2. Molíková Pavla   2003   MILEV   56,25
3. Strusková Kateřina   2002   CECCB   60,30
               
    Chlapci 2013 a mladší    
               
  50 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   9,77
2. Krajňák Adam   2013   SKOKJH   10,81
               
  60 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   11,69
2. Krajňák Adam   2013   SKOKJH   12,58
               
  100 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   21,24
2. Krajňák Adam   2013   SKOKJH   23,13
               
               
    Chlapci 2012    
               
  50 m            
               
1. Menhart Daniel   2012   VESEL   11,10
2. Jílek Rostislav   2012   SKOKJH   11,20
               
  60 m            
               
1. Menhart Daniel   2012   VESEL   13,07
2. Jílek Rostislav   2012   SKOKJH   13,19
               
  200 m            
               
1. Jílek Rostislav   2012   SKOKJH   54,46
2. Menhart Daniel   2012   VESEL   54,48
               
               
    Chlapci 2011    
               
  50 m            
               
1. Šuchaň Daniel   2011   CECCB   8,90
2. Vilhelm Erik   2011   CECCB   9,31
3. Vichra Václav   2011   SKOKJH   10,07
               
  60 m            
               
1. Šuchaň Daniel   2011   CECCB   10,56
2. Vilhelm Erik   2011   CECCB   11,41
3. Vichra Václav   2011   SKOKJH   12,19
               
  200 m            
               
1. Šuchaň Daniel   2011   CECCB   42,61
2. Vilhelm Erik   2011   CECCB   43,63
3. Vichra Václav   2011   SKOKJH   48,46
               
    Chlapci 2010    
               
  50 m            
               
1. Randl Vítek   2010   ATPIS   8,68
2. Hazuka Jan   2010   SKPCB   8,69
3. Sedlák Tomáš   2010   CECCB   8,70
4. Linduška Jan   2010   CECCB   8,71
5. Fouček Patrik   2010   FK Protivín   9,62
               
  60 m            
               
1. Sedlák Tomáš   2010   CECCB   10,11
2. Randl Vítek   2010   ATPIS   10,27
3. Linduška Jan   2010   CECCB   10,37
4. Hazuka Jan   2010   SKPCB   10,77
5. Fouček Patrik   2010   FK Protivín   11,41
               
  200 m            
               
1. Sedlák Tomáš   2010   CECCB   41,40
2. Linduška Jan   2010   CECCB   42,96
3. Hazuka Jan   2010   SKPCB   43,83
4. Randl Vítek   2010   ATPIS   44,96
               
               
    Chlapci 2009    
               
  50 m            
               
1. Janák Benjamin   2009   CECCB   8,34
2. Doubek Martin   2009   ATPIS   8,38
3. Konfršt Ondřej   2009   ATPIS   8,46
4. Vetyška Filip   2009   VESEL   8,74
5. Lorenc David   2009   SKOKJH   8,94
6. Široký Daniel   2009   SKOKJH   9,09
               
  60 m            
               
1. Janák Benjamin   2009   CECCB   10,00
2. Doubek Martin   2009   ATPIS   10,01
3. Konfršt Ondřej   2009   ATPIS   10,03
4. Vetyška Filip   2009   VESEL   10,16
5. Lorenc David   2009   SKOKJH   10,72
6. Široký Daniel   2009   SKOKJH   10,78
               
        9      
               
  300 m            
               
1. Konfršt Ondřej   2009   ATPIS   65,77
2. Doubek Martin   2009   ATPIS   66,59
3. Vetyška Filip   2009   VESEL   67,49
4. Lorenc David   2009   SKOKJH   67,79
5. Janák Benjamin   2009   CECCB   72,75
6. Široký Daniel   2009   SKOKJH   75,85
               
    Chlapci 2008    
               
  50 m            
               
1. Pivec Rostislav   2008   SKOKJH   8,01
2. Čoka Tomáš   2008   CECCB   8,41
3. Balog Nicolas   2008   CHYSK   8,61
4. Zeman Václav   2008   SKOKJH   8,64
5. Sládek Jan   2008   CECCB   8,87
6. Hřebecký Šimon   2008   4DVCB   9,30
               
  60 m            
               
1. Pivec Rostislav   2008   SKOKJH   9,46
2. Čoka Tomáš   2008   CECCB   10,28
3. Zeman Václav   2008   SKOKJH   10,29
4. Balog Nicolas   2008   CHYSK   10,38
5. Sládek Jan   2008   CECCB   10,53
6. Hřebecký Šimon   2008   4DVCB   10,83
               
  300 m            
               
1. Pivec Rostislav   2008   SKOKJH   61,97
2. Čoka Tomáš   2008   CECCB   63,07
3. Zeman Václav   2008   SKOKJH   68,10
4. Hřebecký Šimon   2008   4DVCB   69,75
5. Balog Nicolas   2008   CHYSK   76,50
6. Sládek Jan   2008   CECCB   79,47
               
    Chlapci 2007    
               
  50 m            
               
1. Čoka Jan   2007   CECCB   7,87
2. Čermák Jan   2007   CECCB   7,96
3. Kvasnička Adam   2007   CECCB   8,17
4. Holoubek Jan   2007   CECCB   8,19
5. Král Artuš   2007   ATPIS   8,47
6. Zelinger Tomáš   2007   SKOKJH   8,80
7. Tomášek Matěj   2007   CECCB   9,66
               
  60 m            
               
1. Čoka Jan   2007   CECCB   9,34
2. Čermák Jan   2007   CECCB   9,35
3. Kvasnička Adam   2007   CECCB   9,64
4. Holoubek Jan   2007   CECCB   9,79
5. Král Artuš   2007   ATPIS   10,00
6. Zelinger Tomáš   2007   SKOKJH   10,24
7. Tomášek Matěj   2007   CECCB   11,99
               
  300 m            
               
1. Čoka Jan   2007   CECCB   59,97
2. Kvasnička Adam   2007   CECCB   61,29
3. Čermák Jan   2007   CECCB   63,11
4. Zelinger Tomáš   2007   SKOKJH   65,90
5. Holoubek Jan   2007   CECCB   67,56
6. Král Artuš   2007   ATPIS   68,04
               
               
    Chlapci 2006    
               
  50 m            
               
1. Kořánek Šimon   2006   MILEV   7,58
2. Šubarský Filip   2006   VESEL   8,48
3. Šuchaň Marek   2006   CECCB   8,74
4. Sedlák Patrik   2006   CECCB   10,24
               
  60 m            
               
1. Kořánek Šimon   2006   MILEV   8,97
2. Šubarský Filip   2006   VESEL   10,10
3. Šuchaň Marek   2006   CECCB   10,50
4. Sedlák Patrik   2006   CECCB   12,40
               
  300 m            
               
1. Kořánek Šimon   2006   MILEV   64,62
2. Šubarský Filip   2006   VESEL   70,05
3. Šuchaň Marek   2006   CECCB   75,90
4. Sedlák Patrik   2006   CECCB   89,91
               
               
               
               
        11      
               
    Chlapci 2005    
               
  50 m            
               
1. Vacek Lukáš   2005   4DVCB   6,78
2. Sobotka Jan   2005   VESEL   7,35
3.= Čuřín Jakub   2005   ATPIS   7,40
3.= Pfeferle Jakub   2005   SKVET   7,40
5. Hlaváč Jan   2005   CECCB   7,56
6.= Žahourek Jakub   2005   CECCB   8,43
6.= Plachetka Kevin   2005   CHYSK   8,43
               
               
  60 m            
               
1. Vacek Lukáš   2005   4DVCB   7,95
2. Čuřín Jakub   2005   ATPIS   8,64
3. Sobotka Jan   2005   VESEL   8,78
4. Hlaváč Jan   2005   CECCB   8,79
5. Pfeferle Jakub   2005   SKVET   8,80
6. Žahourek Jakub   2005   CECCB   9,88
7. Plachetka Kevin   2005   CHYSK   9,95
               
  300 m            
               
1. Vacek Lukáš   2005   4DVCB   54,18
2. Čuřín Jakub   2005   ATPIS   57,29
3. Hlaváč Jan   2005   CECCB   58,92
4. Sobotka Jan   2005   VESEL   59,28
5. Plachetka Kevin   2005   CHYSK   68,64
               
               
    Chlapci 2004    
               
  50 m            
               
1. Drnek Ondřej   2004   CECCB   7,25
2. Tokár Tibor   2004   CHYSK   7,33
3. Boháč Jan   2004   VESEL   7,42
4. Tomášek Pavel   2004   CECCB   8,26
5. Lomský Lukáš   2004   CECCB   8,44
               
  60 m            
               
1. Drnek Ondřej   2004   CECCB   8,47
2. Tokár Tibor   2004   CHYSK   8,50
3. Boháč Jan   2004   VESEL   8,84
4. Tomášek Pavel   2004   CECCB   9,67
5. Lomský Lukáš   2004   CECCB   9,91
               
  300 m            
               
1. Drnek Ondřej   2004   CECCB   54,33
2. Boháč Jan   2004   VESEL   58,03
3. Tokár Tibor   2004   CHYSK   62,85
               
               
    Chlapci 2003    
               
  50 m            
               
1. Zrna Martin   2003   4DVCB   6,67
2. Sládek Michal   2003   CECCB   7,12
               
  60m            
               
1. Zrna Martin   2003   4DVCB   7,79
2. Sládek Michal   2003   CECCB   8,35
               
  300m            
               
1. Sládek Michal   2003   CECCB   57,21
               
               
               
    Chlapci 2002    
               
  50 m            
               
1.= Řáda  Matěj   2002   SKOKJH   6,78
1.= Pfeferle Matěj   2002   4DVCB   6,78
3. Moučka Vít   2002   SKOKJH   6,83
               
  60 m            
               
1.= Řáda  Matěj   2002   SKOKJH   7,95
1.= Pfeferle Matěj   2002   4DVCB   7,95
3. Moučka Vít   2002   SKOKJH   8,03
               
  300 m            
               
1. Moučka Vít   2002   SKOKJH   52,71
2. Řáda  Matěj   2002   SKOKJH   53,07
               
               
        13      
               
               
    Chlapci 2000 - 2001    
               
  50 m            
               
1. Bouška Patrik   2001   CHYSK   6,68
2. Pokorný Ondřej   2001   SKOKJH   7,13
               
  60 m            
               
1. Bouška Patrik   2001   CHYSK   7,91
2. Pokorný Ondřej   2001   SKOKJH   9,01
               
  Závodů se zúčastnilo 123 závodníků z 12 oddílů a škol.     
  Nikdo nebyl zraněn a nebyl podán protest.      
               
  Nejmladší závodnice: Tycová Sára (2014, 4DVCB)    
  Nejmladší žávodník: Krajňák Adam (2013, SKOKJH)    
               
  Ředitel závodů: Váňa Pavel          
  Hl. rozhodčí: Váňová Bohuslava        

 

 
 

 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 11094
Měsíc: 2974
Den: 99