Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody SK Čéčova 30. března

9. 4. 2019

 

                               Jarní mítink    
               
                pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost    
               
  Místo: Sportovní hala Č. Budějovice        
  Datum: 30.3. 2019            
  Výsledky zpracovala: Bohuslava Váňová      
  Poznámka: všechny časy byly měřeny elektronicky    
                    běhy 100 m, 200 m a 300 m se běhaly dokola     
               
               
    Dívky 2014 a ml.    
               
  50 m            
               
1. Janurová Vendula   2015   MŠ Neplachova Č.B.   17,75
2. Michalčíková Alžběta   2015   VESEL   18,47
               
  60 m            
               
1. Michalčíková Alžběta   2015   VESEL   22,73
2. Janurová Vendula   2015   MŠ Neplachova Č.B.   22,84
               
  100 m            
               
1. Michalčíková Alžběta   2015   VESEL   41,50
2. Janurová Vendula   2015   MŠ Neplachova Č.B.   45,26
               
               
    Dívky 2013      
               
  50 m            
               
1. Viktorová Ellen   2013   SKPCB   10,90
2. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   11,28
3. Slivková Barbora   2013   MILEV   11,60
4. Kurzová Julie   2013   SKPCB   11,89
5. Tomanová Sofie   2013   MILEV   12,66
               
  60 m            
               
1. Viktorová Ellen   2013   SKPCB   12,68
2. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   13,13
3. Slivková Barbora   2013   MILEV   13,88
4. Kurzová Julie   2013   SKPCB   14,42
5. Tomanová Sofie   2013   MILEV   15,34
               
        1      
  100 m            
               
1. Viktorová Ellen   2013   SKPCB   23,12
2. Paterová Alžběta   2013   ATPIS   23,74
3. Slivková Barbora   2013   MILEV   25,92
4. Kurzová Julie   2013   SKPCB   27,27
5. Tomanová Sofie   2013   MILEV   27,59
               
               
    Dívky 2012      
               
  50 m            
               
1. Kutálková Tamara   2012   MILEV   10,55
2. Peterková Tereza   2012   ZŠ Nerudova Č.B.   11,00
               
  60 m            
               
1. Kutálková Tamara   2012   MILEV   12,43
2. Peterková Tereza   2012   ZŠ Nerudova Č.B.   13,38
               
  200 m            
               
1. Kutálková Tamara   2012   MILEV   50,40
               
               
    Dívky 2011      
               
  50 m            
               
1. Martínková Barbora   2011   CECCB   8,95
2. Paterová Anna   2011   ATPIS   9,22
3. Kubíčková Klára   2011   MILEV   9,90
4. Kelnerová Barbora   2011   MILEV   10,64
5. Vošahlíková Nela   2011   MILEV   11,10
6. Janurová Dagmar   2011   ZŠ Nerudova Č.B.   11,43
7. Táborská Ema   2011   ZŠ Hrdějovice   11,59
               
  60 m            
               
1. Martínková Barbora   2011   CECCB   10,70
2. Paterová Anna   2011   ATPIS   10,99
3. Kubíčková Klára   2011   MILEV   11,72
4. Kelnerová Barbora   2011   MILEV   13,16
5. Vošahlíková Nela   2011   MILEV   13,20
6. Táborská Ema   2011   ZŠ Hrdějovice   13,54
7. Janurová Dagmar   2011   ZŠ Nerudova Č.B.   13,61
               
        2      
  200 m            
               
1. Paterová Anna   2011   ATPIS   43,82
2. Kubíčková Klára   2011   MILEV   45,31
3. Martínková Barbora   2011   CECCB   46,69
4. Kelnerová Barbora   2011   MILEV   52,83
5. Vošahlíková Nela   2011   MILEV   53,16
6. Janurová Dagmar   2011   ZŠ Nerudova Č.B.   56,25
               
               
    Dívky 2010      
               
  50 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   8,40
2. Habichová Barbora   2010   CECCB   8,58
3. Lomská Simona   2010   CECCB   8,78
4. Vacková Lucie   2010   ATPIS   9,06
5. Dvořáčková Veronika   2010   MILEV   9,30
6. Malinová Barbora   2010   ATPIS   9,33
7. Jungwirtová Hana   2010   ZŠ D. Voda   9,55
8. Hyánková Klára   2010   VESEL   10,89
               
  60 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   9,93
2. Lomská Simona   2010   CECCB   10,42
3. Habichová Barbora   2010   CECCB   10,52
4. Dvořáčková Veronika   2010   MILEV   10,56
5. Vacková Lucie   2010   ATPIS   10,99
6. Jungwirtová Hana   2010   ZŠ D. Voda   11,40
7. Malinová Barbora   2010   ATPIS   11,50
8. Hyánková Klára   2010   VESEL   12,92
               
  200 m            
               
1. Kozáková Kristýna   2010   ATPIS   39,68
2. Lomská Simona   2010   CECCB   41,02
3. Dvořáčková Veronika   2010   MILEV   43,46
4. Habichová Barbora   2010   CECCB   44,48
5. Vacková Lucie   2010   ATPIS   44,96
6. Malinová Barbora   2010   ATPIS   45,46
7. Jungwirtová Hana   2010   ZŠ D. Voda   48,98
8. Hyánková Klára   2010   VESEL   53,03
               
               
               
        3      
               
    Dívky 2009      
               
  50 m            
               
1. Koutníková Eliška   2009   MILEV   8,31
2. Kempferová Ella   2009   ATPIS   8,52
3. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   8,69
4. Viktorová Sofie   2009   SKPCB   9,07
5. Vilhelmová Nina   2009   CECCB   9,17
               
  60 m            
               
1. Koutníková Eliška   2009   MILEV   10,02
2. Kempferová Ella   2009   ATPIS   10,03
3. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   10,42
4. Viktorová Sofie   2009   SKPCB   10,61
5. Vilhelmová Nina   2009   CECCB   10,98
               
  200 m            
               
1. Kempferová Ella   2009   ATPIS   41,90
2. Koutníková Eliška   2009   MILEV   44,28
3. Cimbálníková Klára   2009   CECCB   46,25
               
               
    Dívky 2008      
               
  50 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   7,76
2. Šlencová Kateřina   2008   KINCB   8,76
3. Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   8,80
4. Capůrková Iveta   2008   MILEV   8,84
5. Jarošová Barbora   2008   CECCB   9,42
6. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   9,74
               
  60 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   9,36
2. Šlencová Kateřina   2008   KINCB   10,36
3. Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   10,39
4. Capůrková Iveta   2008   MILEV   10,53
5. Jarošová Barbora   2008   CECCB   11,28
6. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   11,58
               
               
               
        4      
               
  300 m            
               
1. Kozáková Tereza   2008   ATPIS   60,80
2. Šlencová Kateřina   2008   KINCB   66,43
3. Capůrková Iveta   2008   MILEV   67,68
4. Štabrňáková Petra   2008   SKPCB   71,16
5. Petscherová Nicol   2008   4DVCB   76,46
6. Jarošová Barbora   2008   CECCB   76,49
               
               
    Dívky 2007      
               
  50 m            
               
1. Hlaváčová Kateřina   2007   CECCB   7,59
2. Albrechtová Ema   2007   CECCB   7,73
3. Bardová Adéla   2007   MILEV   8,42
4. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   8,45
5. Střelečková Barbora   2007   SKPCB   8,82
6. Kurzová Anna   2007   SKPCB   9,13
               
  60 m            
               
1. Hlaváčová Kateřina   2007   CECCB   9,07
2. Albrechtová Ema   2007   CECCB   9,20
3. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   9,84
4. Bardová Adéla   2007   MILEV   9,94
5. Střelečková Barbora   2007   SKPCB   10,40
6. Kurzová Anna   2007   SKPCB   10,75
               
  300 m            
               
1. Albrechtová Ema   2007   CECCB   59,40
2. Hlaváčová Kateřina   2007   CECCB   62,08
3. Fíziková Silvie   2007   4DVCB   63,34
4. Bardová Adéla   2007   MILEV   65,92
5. Střelečková Barbora   2007   SKPCB   71,59
6. Kurzová Anna   2007   SKPCB   72,43
               
    Dívky 2006      
               
  50 m            
               
1. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   7,59
2. Baušková Alena   2006   MILEV   7,67
3. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   7,88
4. Chválová Adéla   2006   ATPIS   7,93
5. Strusková Adéla   2006   CECCB   8,01
6. Míková Viktorie   2006   MILEV   8,27
               
  60 m            
               
1. Baušková Alena   2006   MILEV   8,94
2. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   9,02
3. Strusková Adéla   2006   CECCB   9,23
4. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   9,27
5. Chválová Adéla   2006   ATPIS   9,46
6. Míková Viktorie   2006   MILEV   9,81
               
  300 m            
               
1. Konfrštová Klára   2006   ATPIS   58,52
2. Strusková Adéla   2006   CECCB   59,51
3. Chválová Adéla   2006   ATPIS   62,61
4. Baušková Alena   2006   MILEV   63,20
5. Míková Viktorie   2006   MILEV   63,45
6. Stejskalová Tína   2006   4DVCB   64,41
               
               
    Dívky 2005      
               
  50 m            
               
1. Kollarová Lenka   2005   CECCB   7,17
2. Šteierová Nela   2005   CECCB   7,24
               
  60 m            
               
1. Šteierová Nela   2005   CECCB   8,31
2. Kollarová Lenka   2005   CECCB   8,35
               
  300 m            
               
1. Šteierová Nela   2005   CECCB   58,56
2. Kollarová Lenka   2005   CECCB   60,27
               
               
    Dívky 2004      
               
  50 m            
               
1. Lišková Markéta   2004   VESEL   7,21
2. Vilhelmová Lia   2004   CECCB   7,29
3. Dušková Karolína   2004   MILEV   7,48
4. Vykouková Edita   2004   CECCB   8,61
               
        6      
               
  60 m            
               
1. Lišková Markéta   2004   VESEL   8,42
2. Vilhelmová Lia   2004   CECCB   8,44
3. Dušková Karolína   2004   MILEV   8,85
4. Vykouková Edita   2004   CECCB   10,19
               
  300 m            
               
1. Vilhelmová Lia   2004   CECCB   56,20
2. Lišková Markéta   2004   VESEL   57,21
3. Dušková Karolína   2004   MILEV   62,12
4. Vykouková Edita   2004   CECCB   66,59
               
               
    Dívky 2002 - 2003    
               
  50 m            
               
1. Krejčí Pavla   2003   CECCB   7,17
2. Strusková Kateřina   2002   CECCB   7,30
3. Janoušková Zuzana   2003   CECCB   7,53
4. Hyánková Anna   2003   VESEL   7,80
               
  60 m            
               
1. Krejčí Pavla   2003   CECCB   8,41
2. Strusková Kateřina   2002   CECCB   8,61
3. Janoušková Zuzana   2003   CECCB   8,92
4. Hyánková Anna   2003   VESEL   9,10
               
  300 m            
               
1. Krejčí Pavla   2003   CECCB   55,98
2. Strusková Kateřina   2002   CECCB   61,13
3. Janoušková Zuzana   2003   CECCB   62,50
4. Hyánková Anna   2003   VESEL   62,76
               
               
    Chlapci 2013 a mladší    
               
  50 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   9,68
2. Kopecký Jan   2013   ATPIS   11,19
3. Mašek Rudolf   2016   MILEV   22,90
               
        7      
               
  60 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   11,91
2. Kopecký Jan   2013   ATPIS   13,45
3. Koutník Lukáš   2014   MILEV   19,38
4. Mašek Rudolf   2016   MILEV   30,29
               
  100 m            
               
1. Martínek Jakub   2013   CECCB   21,43
2. Kopecký Jan   2013   ATPIS   23,87
3. Koutník Lukáš   2014   MILEV   29,11
4. Mašek Rudolf   2016   MILEV   54,34
               
               
    Chlapci 2012    
               
  50 m            
               
1. Kortan Šimon   2012   MILEV   10,72
2. Menhart Daniel   2012   VESEL   11,36
               
  60 m            
               
1. Kortan Šimon   2012   MILEV   12,85
2. Menhart Daniel   2012   VESEL   14,59
               
  200 m            
               
1. Kortan Šimon   2012   MILEV   50,16
2. Menhart Daniel   2012   VESEL   55,45
               
    Chlapci 2011    
               
  50 m            
               
1. Mašek Antonín   2011   MILEV   9,18
2. Vilhelm Erik   2011   CECCB   9,23
3. Koutník Tomáš   2011   MILEV   9,28
4. Vorel Vítek   2011   MILEV   9,98
5. Táborský Jan   2011   VESEL   10,02
               
  60 m            
               
1. Koutník Tomáš   2011   MILEV   10,91
2. Mašek Antonín   2011   MILEV   11,15
3. Vilhelm Erik   2011   CECCB   11,24
4. Táborský Jan   2011   VESEL   12,06
5. Vorel Vítek   2011   MILEV   12,35
               
  200 m            
               
1. Mašek Antonín   2011   MILEV   43,77
2. Koutník Tomáš   2011   MILEV   45,14
3. Vilhelm Erik   2011   CECCB   46,89
4. Táborský Jan   2011   VESEL   49,00
5. Vorel Vítek   2011   MILEV   50,08
               
               
    Chlapci 2010    
               
  50 m            
               
1. Hazuka Jan   2010   SKPCB   8,73
2. Pechar Filip   2010   KIN   8,75
3. Linduška Jan   2010   CECCB   8,90
4. Doležal Tomáš   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   9,06
5. Capůrka Martin   2010   MILEV   9,23
6. Šlenc David   2010   KINCB   9,38
               
  60 m            
               
1. Hazuka Jan   2010   SKPCB   10,18
2. Linduška Jan   2010   CECCB   10,39
3. Doležal Tomáš   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   10,51
4. Pechar Filip   2010   KIN   10,52
5. Šlenc David   2010   KINCB   11,39
6. Capůrka Martin   2010   MILEV   11,53
               
  200 m            
               
1. Linduška Jan   2010   CECCB   40,42
2. Hazuka Jan   2010   SKPCB   41,77
3. Doležal Tomáš   2010   ZŠ Nerudova Č.B.   42,23
4. Pechar Filip   2010   KIN   42,74
5. Capůrka Martin   2010   MILEV   46,32
               
               
    Chlapci 2009    
               
  50 m            
               
1. Janák Benjamin   2009   CECCB   8,34
2. Doubek Martin   2009   ATPIS   8,36
3. Souček Tobias   2009   ATPIS   8,98
4. Kortan Matyáš   2009   MILEV   9,44
               
        9      
               
  60 m            
               
1. Doubek Martin   2009   ATPIS   9,91
2. Janák Benjamin   2009   CECCB   10,12
3. Souček Tobias   2009   ATPIS   10,67
4. Kortan Matyáš   2009   MILEV   11,13
               
  300 m            
               
1. Doubek Martin   2009   ATPIS   66,80
2. Janák Benjamin   2009   CECCB   71,99
3. Kortan Matyáš   2009   MILEV   74,45
               
               
    Chlapci 2008    
               
  50 m            
               
1. Čoka Tomáš   2008   CECCB   8,27
2. Weigert Cyril   2008   MILEV   8,55
3. Pinc Karel   2008   4DVCB   8,60
4. Sládek Jan   2008   CECCB   8,91
               
  60 m            
               
1. Čoka Tomáš   2008   CECCB   9,72
2. Pinc Karel   2008   4DVCB   10,17
3. Weigert Cyril   2008   MILEV   10,18
4. Sládek Jan   2008   CECCB   10,81
               
  300 m            
               
1. Čoka Tomáš   2008   CECCB   61,05
2. Weigert Cyril   2008   MILEV   70,36
3. Sládek Jan   2008   CECCB   80,69
               
    Chlapci 2007    
               
  50 m            
               
1. Kortan Filip   2007   ATPIS   7,62
2. Čoka Jan   2007   CECCB   7,65
3. Čermák Jan   2007   CECCB   7,82
4. Ooborný Martin   2007   CECCB   8,05
5. Holoubek Jan   2007   CECCB   8,10
6. Kvasnička Adam   2007   CECCB   8,13
7. Hyánek Jakub   2007   VESEL   9,25
8. Tomášek Matěj   2007   CECCB   9,81
               
  60 m            
               
1. Kortan Filip   2007   ATPIS   8,90
2. Čoka Jan   2007   CECCB   8,91
3. Čermák Jan   2007   CECCB   9,36
4. Ooborný Martin   2007   CECCB   9,63
5. Holoubek Jan   2007   CECCB   9,69
6. Kvasnička Adam   2007   CECCB   9,70
7. Hyánek Jakub   2007   VESEL   11,16
8. Tomášek Matěj   2007   CECCB   11,61
               
  300 m            
               
1. Čoka Jan   2007   CECCB   58,46
2. Kortan Filip   2007   ATPIS   58,76
3. Kvasnička Adam   2007   CECCB   60,39
4. Ooborný Martin   2007   CECCB   67,59
5. Čermák Jan   2007   CECCB   69,46
6. Holoubek Jan   2007   CECCB   71,43
7. Hyánek Jakub   2007   VESEL   76,11
               
               
    Chlapci 2005 - 2006    
               
  50 m            
               
1. Vacek Lukáš   2005   4DVCB   6,74
2. Hyánek Jan   2005   VESEL   7,36
3. Sobotka Jan   2005   VESEL   7,38
4. Kořánek Šimon   2006   MILEV   7,40
5. Pfeferle Jakub   2005   4DVCB   7,42
6. Čuřín Jakub   2005   ATPIS   7,46
7. Hlaváč Jan   2005   CECCB   7,52
8. Žahourek Jakub   2005   CECCB   8,34
               
  60 m            
               
1. Vacek Lukáš   2005   4DVCB   7,92
2. Kořánek Šimon   2006   MILEV   8,61
3. Hyánek Jan   2005   VESEL   8,62
4.= Sobotka Jan   2005   VESEL   8,75
4.= Čuřín Jakub   2005   ATPIS   8,75
6. Pfeferle Jakub   2005   4DVCB   8,77
7. Hlaváč Jan   2005   CECCB   8,80
8. Žahourek Jakub   2005   CECCB   9,78
               
        11      
               
  300 m            
               
1. Hyánek Jan   2005   VESEL   56,51
2. Čuřín Jakub   2005   ATPIS   57,15
3. Kořánek Šimon   2006   MILEV   57,49
4. Sobotka Jan   2005   VESEL   58,14
5. Hlaváč Jan   2005   CECCB   58,54
6. Žahourek Jakub   2005   CECCB   60,01
               
               
    Chlapci 2004    
               
  50 m            
               
1. Markvart Dominik   2004   VESEL   6,48
2. Drnek Ondřej   2004   CECCB   7,17
3. Tomášek Pavel   2004   CECCB   8,14
4. Lomský Lukáš   2004   CECCB   8,57
               
  60 m            
               
1. Markvart Dominik   2004   VESEL   7,86
2. Drnek Ondřej   2004   CECCB   8,32
3. Tomášek Pavel   2004   CECCB   9,53
4. Lomský Lukáš   2004   CECCB   10,21
               
  300 m            
               
1. Markvart Dominik   2004   VESEL   52,54
2. Drnek Ondřej   2004   CECCB   53,72
3. Tomášek Pavel   2004   CECCB   64,16
               
               
    Chlapci 2003    
               
  50 m            
               
1. Vansa Kryštof   2003   MILEV   7,00
2. Sládek Michal   2003   CECCB   7,09
               
  60 m            
               
1. Vansa Kryštof   2003   MILEV   8,09
2. Sládek Michal   2003   CECCB   8,27
               
  300 m            
               
1. Vansa Kryštof   2003   MILEV   55,14
2. Sládek Michal   2003   CECCB   57,31
               
    Chlapci 2002    
               
  50 m            
               
1. Pokorný Štěpán   2002   MILEV   6,32
2. Buchal Tomáš   2002   4DVCB   6,63
3. Pfeferle Matěj   2002   4DVCB   6,85
               
  60 m            
               
1. Pokorný Štěpán   2002   MILEV   7,32
2. Buchal Tomáš   2002   4DVCB   7,81
3. Pfeferle Matěj   2002   4DVCB   8,08
               
  300 m            
               
1. Buchal Tomáš   2002   4DVCB   51,46
               
               
  Nejmladší účastník: Mašek Rudolf (2016, MILEV)    
  Nejmladší účastnice: Michalčíková Alžběta (2015, VESEL)    
               
  Ředitel závodů: Váňová Bohuslava        
  Hl. rozhodčí: Váňová Bohuslava        
               
  Závodů se zúčastnilo 107 závodníků z 11 oddílů, škol a školek.     
  Nikdo nebyl zraněn.             
  Nebyl podán protest.            
               
  Závody byly spolufinancovány Magistrátem města Č. Budějovice.  
 
 

 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 10511
Měsíc: 2727
Den: 118