Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

Novinky v oddílu

 

V květnu slaví své narozeniny: Natálie Haňurová (13 let), Jan Čermák (17), Dominika Doležalová (11), Anna Kratochvílová (9), Soňa Ležečková (14), Eliška Svobodová (16), Vittorio Niederle (14), Zuzana Motejlová (15), Viktorie Žaloudková (14), Zdeněk Bakalář (14), Anna Jarošová (14) a předseda a trenér oddílu Pavel Váňa. Všem přejeme všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

Vynikající vstup do sezóny udělala naše st. žákyně Simona Lomská na KPJ ve víceboji v N. Včelnici, kde zvítězila, i když je teprve prvním rokem st. žákyně.

Do družstev jsme letos přihlásili muže, ženy, juniorky, dorostence a přípravku. Na hostování do Čtyráku půjdou st. žákyně, ml. žákyně.

Dne 3. října 2023 oslavil atletický oddíl TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s. 30 let svého založení. V únoru 2024 chceme udělat slezinu se současnými atlety, ale i se staršími, kteří proslavili Čéčovku v minulých letech, např. stříbrný medailista na Evropě Martin Říčař, mnohonásobná medailistka Jana Melichová a další medailisti -  Pavel Gocala, Lenka Mrkáčková, Lukáš Beneš, Benjamin Rizvanovič, Michala Budínová, Monika Vomáčková, Lucie Fialová,… Určitě jsem na někoho zapomněl, ale všichni úspěšní budou pozváni. Včas dáme vědět, kde a kdy to bude.

Zdražení tělocvičen, koridorů

Minulou zprávu jsem psal, že to nevypadá dobře s nájmy hal a koridorů. Na má slova došlo. Zdražilo město sportovní halu, zdražil koridor ve škole a zdražila tělocvična v Záboří, kde také trénují naši atleti. Teď k cenám. Koridor ve sportovní hale stojí 675 Kč na 90 minut, což je jeden trénink, koridor ve škole vyjde 600 Kč na 90 minut a tělocvična také tak. Ve sportovní hale trénujeme 3x týdně, ve škole a v tělocvičně 2x týdně. Kolik to stojí: Vevnitř trénujeme od 1.11. do 31.3., což je 5 měsíců v roce. Celkem zaplatíme za pronájmy necelých 100 000 Kč. Je to hodně peněz, když je máte sehnat. Proto je škoda, že děti chodí hodně málo na tréninky a většina když nejde, tak se ani neomluví. Někdy si říkám, jestli není škoda vyhazovat tyto peníze do luftu. Aspoň je to k zamyšlení. Ještě bych chtěl dodat, že máme nejmenší příspěvky v Jihočeském kraji. Bylo by dobré, abyste se nad tím zamysleli.