Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

Novinky v oddílu

Část atletického oddílu odjíždí na podzimní soustředění do Nymburku a to od 5. do 9.11..

Soustředění se zúčastní 3 trenéři a 30 atletů.

V listopadu oslaví své narozeniny: Simona Lomská (11 let), Adéla Strusková (15), Natálie Völflová (18), Jan Linduška (11), Pavlína Váňová (36) a trenérka Bohuslava Váňová (37). Všem přejeme hodně zdravíčka a úspěchů v životě.

Ženy postoupily do Baráže o postup do ll. ligy. Gratulujeme.

Kladivářka Tereza Šestáková vyhrála 4 kg kladivo na 2. kole družstev žen výkonem 36,90 m (os.r.). Tímto výkonem se zařadila na 4. místo v  historických tabulkách žen Jihočeského kraje. Tímto výkonem překonala také svůj dorostenecký jihočeský rekord o 5 m. Velká gratulace od všech fandů.

Jihočeský kraj na Mezikrajovém utkání ml. žactva reprezentoval náš atlet Tadeáš Čepčány. Tomáš Čoka byl také nominován, ale je zraněn, takže se nezúčastnil.

V říjnu oslaví své narozeniny: Zuzana Janoušková (18 let), Simona Kršíková (17), Aneta Pelechová (5), Elizabet Kokořová (10), Adéla Tlamsová (9) a Simona Padrtová (11).

Další fantastický úspěch atletů SK Čéčova na neoficiálním ME v Brně. Tomáš Čoka vyhrál s přehledem 800 m. Jeho bratr Jan obsadil 4. místo na 300 m. A 4. místo také vybojoval Tadeáš Čepčány v hodu kriketem.

A ani mladší žáci se nenechali zahanbit. V Krajském přeboru družstev obsadili nádherné 2. místo. Na tomto umístění se podíleli: Tadeáš Čepčány, Tomáš Čoka, Tomáš Doležal, Jan Linduška, Jan Plátenka, Martin Stárek, Antonín Feit, Ondřej Konfršt a Tobias Souček.

Další vynikající výkon podaly ml. žákyně. V krajském přeboru družstev skončily na krásném 3. místě. A zasloužily se o to: Barbora Habichová, Simona Lomská, Zuzana Motejlová, Eliška Svobodová, Lucie Hurtová, Karolína Straková, Zora Bočková, Ella Kempferová, Kristýna Kozáková a Tereza Kozáková. Gratulujeme všem žákyním.

Velkého úspěchu dosáhli naši st. žáci. V Krajském přeboru družstev obsadili krásné 2. místo. O druhé místo se zasloužili: Adam Kvasnička, Jan Čermák, Jan Čoka, Tomáš Čoka, Martin Oborný, Martin Stárek, Matěj Tomášek, Oskar Linhart, Filip Kortan, Ondřej Konfršt, Antonín Feit a Tobias Souček. Celému družstvu gratulujeme.

Velikánského úspěchu dosáhly děti z naší přípravky. V Krajském přeboru družstev obsadily krásné 2. místo. O druhé místo se zasloužili: Jan Plátenka, Filipp Plátenka, Jan Linduška, Petr Linduška, Tobiáš Stárek, Tadeáš Čepčány, Tomáš Linduška, Zdeněk Bakalář, Simona Lomská, Barbora Habichová, Sára Štěpková, Kristýna Kozáková, Dominika Doležalová a Adéla Tlamsová. Celému družstvu gratulujeme.

 

 

Zveme všechny sportovce i nesportovce na tréninky k nám na hřiště v ZŠ Nerudova (vchod od řeky). Přijďte se podívat od 1. září v pondělí, úterý a čtvrtek od 16.00 hod..