Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

Novinky v oddílu

V únoru slaví své narozeniny: Adam Kvasnička (17 let), Kateřina Hlaváčová (17), Barbora Habichová (14), Barbora Martínková (13), Karolína Stašková (15), Simona Trnková (18), Jakub Martínek (11), Lucie Hurtová (15), Tobiáš Břehovský (15) a Elen Pikolonová (9).

Na Krajských přeborech st. a ml. žactva jsme získali 5 medailí a to S. Lomská (2 medaile), Motejlová (2) a Tlamsová (1).

Na Krajských přeborech dospělých a dorostu jsme vybojovali 14 medailí a to: T. Čoka (2 medaile), J. Čoka (3), Drnek (1), S. Lomská (2), Motejlová (1), Kollarová (1), Trinh (1), Čapek (1), O. Nový (1) a štafeta 4 x 200 m ve složení T. Čoka, J. Čoka, Kovář a D. Poláček.

Koncem února začnou MČR. Největší šance zatím má na 800 m T. Čoka a na hraně je štafeta 4 x 200 m dorostenců.

Dne 3. října 1993 oslavil atletický oddíl TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s. 30 let svého založení. V únoru 2024 chceme udělat slezinu se současnými atlety, ale i se staršími, kteří proslavili Čéčovku v minulých letech, např. stříbrný medailista na Evropě Martin Říčař, mnohonásobná medailistka Jana Melichová a další medailisti -  Pavel Gocala, Lenka Mrkáčková, Lukáš Beneš, Benjamin Rizvanovič, Michala Budínová, Monika Vomáčková, Lucie Fialová,… Určitě jsem na někoho zapomněl, ale všichni úspěšní budou pozváni. Včas dáme vědět, kde a kdy to bude.

Zdražení tělocvičen, koridorů

Minulou zprávu jsem psal, že to nevypadá dobře s nájmy hal a koridorů. Na má slova došlo. Zdražilo město sportovní halu, zdražil koridor ve škole a zdražila tělocvična v Záboří, kde také trénují naši atleti. Teď k cenám. Koridor ve sportovní hale stojí 675 Kč na 90 minut, což je jeden trénink, koridor ve škole vyjde 600 Kč na 90 minut a tělocvična také tak. Ve sportovní hale trénujeme 3x týdně, ve škole a v tělocvičně 2x týdně. Kolik to stojí: Vevnitř trénujeme od 1.11. do 31.3., což je 5 měsíců v roce. Celkem zaplatíme za pronájmy necelých 100 000 Kč. Je to hodně peněz, když je máte sehnat. Proto je škoda, že děti chodí hodně málo na tréninky a většina když nejde, tak se ani neomluví. Někdy si říkám, jestli není škoda vyhazovat tyto peníze do luftu. Aspoň je to k zamyšlení. Ještě bych chtěl dodat, že máme nejmenší příspěvky v Jihočeském kraji. Bylo by dobré, abyste se nad tím zamysleli.