Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

Novinky v oddílu

V únoru oslaví své narozeniny: Kateřina Hlaváčová (16 let), Adam Kvasnička (16), Barbora Habichová (13), Barbora Martíková (12), Karolína Stašková (14), Jakub Martínek (10), Lucie Hurtová (14), Tobiáš Břehovský (14), Elen Pikolonová (8) a naše trenérka Lucie Lomská. Všem přejeme hodně zdravíčka a úspěchů v životě.

V lednu oslaví své narozeniny: Martin Šustr (20 let), Michal Sládek (20), Matěj Tomášek (16), Ondřej Nový (18), Lukáš Nový (47), Kateřina Strusková (21), Klára Kelnarová (9), Karolína Kelnarová (9) a Marta Zingorová (13). Všem přejeme hodně zdravíčka a úspěchů v životě.

Naše bývalá atletka Petra Slabová Křížová se stala maminkou syna Thea. Šťastným rodičům gratulujeme a malému Theovi přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka na světě.

Rok 2022 se nám vydařil hlavně v soutěžích družstev. Ženy i muži vyhráli KP Jč. kraje a postoupili do baráže o ll. ligu. Junioři obsadili 2. místo a juniorky 1. místo a obě družstva postoupila do Semifinále MČR družstev. St. žáci skončili na 2. místě a postoupili do Semifinále. St. žákyně hostovaly za Písek a byly celkově sedmé. Ml. žáci vybojovali 5. místo. Ml. žákyně hostovaly také za Písek a byli páté. Přípravka skončila na 14. místě.

V roce 2022 jsme na všech závodech získali 415 medailí, z toho 167 zlatých, 124 stříbrných a 124 bronzových. Na Krajských přeborech jsme vybojovali 57 medailí, z toho 26 zlatých, 16 stříbrných a 15 bronzových.

Naše bývalá atletka Veronika Kratochvílová přivítala na svět své druhé miminko. Tentokrát syna Aloise. Šťastným rodičům gratulujeme a malému Lojzíkovi přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka na světě.

Od června 2022 je tady 50% zdražení koridorů a dalších poplatků. Začíná těžká doba sportu. Co to s námi a nejen s námi udělá, ještě nevíme. Necháme se překvapit. Záleží také na tom, jak dopadne podpora sportu od státu, kraje, města, Času – aby nám dával, tak spíš bere od nás.