Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci

9. 12. 2018

 

Sezóna 2021

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Č. Budějovice          153 bodů
  2. SKOK J. Hradec                    88
  3. SK Čéčova Č. Budějovice   87,5

       ………

         VS Tábor                              6

Pořadí družstev po 2 kolech 

  1. Sokol Č. Budějovice            306 bodů
  2. SK Čéčova Č. Budějovice   165,5            
  3. SKOK J. Hradec                    154

       ……….

       11.   VS Tábor                              16

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. Čepčány          20 bodů
  2. T. Čoka          17
  3. Feit                16 (hostující)
  4. Konfršt          15 (H)
  5. Souček          12 (H)
  6. Doležal          11,5
  7. M. Stárek      10
  8. J. Linduška      8
  9. J. Plátenka      2

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. T. Čoka             50 bodů
  2. Čepčány           34
  3. Konfršt             27 (H)
  4. Feit                    19 (H)
  5. J. Linduška        16
  6. M. Stárek          15
  7. Souček              12 (H)
  8. Doležal              11,5
  9. J. Plátenka         5

 

Pořadí družstev v 1. kole

  1. Sokol Č. Budějovice                        153 bodů
  2. SK Čéčova Č. Budějovice                  78
  3. J. Hradec                                             66
  4. SKP Č. Budějovice                              47
  5. Prachatice                                           46
  6. N. Včelnice                                          37
  7. Veselá atletika                                   32
  8. Strakonice                                           30
  9. Veselí nad Lužnicí                               26
  10. Čtyři Dvory Č. Budějovice                 15
  11. Tábor                                                    13

Body jednotlivců v 1. kole

  1. T. Čoka             33 bodů
  2. Čepčány           14
  3. Konfršt             12 (hostující)
  4. J. Linduška         8
  5. M. Stárek           5
  6. J. Plátenka         3
  7. Feit                     3 (H)

 

 

 

Sezóna 2020

2. kolo

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Č.B.           148 bodů
  2. VS Tábor              88
  3. SK Čéčova Č.B.    80

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. Sokol Č.B.      
  2. VS Tábor
  3. SK Čéčova Č.B.

Body jednotlivců ve 2. kole   

  1. J. Čoka            28 bodů
  2. Kvasnička       17
  3. Oborný           14
  4. Čermák          11
  5. M. Tomášek    9

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. J. Čoka            59 bodů
  2. Oborný           31
  3. Kvasnička       29
  4. T. Čoka           25
  5. Čermák          22
  6. M. Stárek      10
  7. M. Tomášek   9
  8. Holoubek       7

 

1. kolo

Pořadí družstev po 1. kole:

pořadí oddíl body
1. VS Tábor 150
2. Sokol ČB 131
3. SK Čéčova ČB 95
4. N. Včelnice 88
… 9.  Blatná 1

 

Body jednotlivců v 1. kole:

pořadí atlet body
1. J. Čoka 31
2. T. Čoka 25
3. Oborný 17
4. Kvasnička 12
5. Čermák 11
6. M. Stárek 10
7. M. Tomášek 9
8. Holoubek 7

 

 

Sezóna 2019

Pořadí družstev po 3 kolech

umístění družstvo body
1. Sokol ČB 30
2. VS Tábor 27
3. SK Čéčova 23
4. Čtyři Dvory 18

 

Body po 3 kolech

umístění atlet body
1. T. Čoka 48
2. Kvasnička 36
3. Čermák 35
4. J. Čoka 33
5. R. Krejčí 22,5
5. Oborný 22,5
7. Kočvara 19
8. M. Tomášek 17
9. Holoubek 3
10. P. Sedlák 3

 

3. kolo

Obrovského úspěchu dosáhli ml. žáci. Obsadili ve 3. kole i po 3 kolech vynikající 3. místo. Velká gratulace klukům.

Pořadí družstev ve 3. kole

umístění družstvo body
1. Sokol ČB 10
2. VS Tábor 9
3. SK Čéčova 8
4. Čtyři Dvory 7

 

Body ve 3. kole

umístění atlet body
1. Kočvara 19
2. Kvasnička 18
3. T. Čoka 17
3. Čermák 17
5. M. Tomášek 11
6. Oborný 10

 

2. kolo

Naši chlapci vybojovali v Písku krásné 4. místo

umístění oddíl
1. Sokol ČB
2. VS Tábor
3. Veselá atletika
4. SK Čéčova

 

umístění jméno body
1. R. Krejčí 23
2. T. Čoka 18
3. J. Čoka 15
4. Čermák 9
5. Oborný 2

 

po 2. kolech je Čéčova na bronzové pozici

umístění oddíl body
1. Sokol ČB 20
2. Tábor 18
3. SK Čéčova 15
4. Čtyři Dvory 13

 

1. kolo

Ml. žáci skončili v 1. kole družstev na vynikajícím 3. místě i bez své opory R. Krejčího s 43,5 body.

umístění jméno body
1. Kvasnička 18
2. J. Čoka 17
3. T. Čoka 13
4. Oborný 11
5. Čermák 9
6. M. Tomášek 6
7. Holoubek 3
7. P. Sedlák 3