Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žákyně

 

Sezóna 2022

Naše žákyně hostují za Atletiku Písek.

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Č.B.                   146 bodů
  2. 4 Dvory Č.B.                 70
  3. J. Hradec                       54
  4. Strakonice                     46
  5. N. Včelnice                    46
  6. Písek                               45,5
  7. Prachatice                      44
  8. Tábor                              29
  9. Blatná                             11,5
  10. Veselí nad Lužnicí           4
  11. SKP Č.B.                            4
  12. Veselá atletika                 3

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. Sokol Č.B.                       304 bodů
  2. J. Hradec                         116
  3. 4 Dvory Č.B.                    120
  4. Strakonice                         78
  5. Písek                                 102,5
  6. N. Včelnice                        73
  7. Prachatice                        105
  8. Tábor                                   50
  9. Veselí nad Lužnicí              20
  10. Blatná                                  19,5
  11. Veselá atletika                    11
  12. SKP Č.B.                                  4

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. B. Habichová        21 bodů
  2. Motejlová             14
  3. S. Lomská              12

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. Motejlová            37 bodů
  2. S. Lomská             31
  3. B. Habichová       21

 

Pořadí družstev v 1. kole

  1. Sokol Č.B                         158 bodů
  2. SKOK J. Hradec                 62
  3. Atletika Prachatice          61
  4. Atletika Písek                    57
  5. 4 Dvory Č.B.                      50
  6. ČZ Strakonice                    32
  7. N. Včelnice                        27
  8. VS Tábor                            21
  9. Veselí n. Lužnicí                16
  10. Blatná                                   8
  11. Veselá atletika                    8
  12. SKP Č.B.                               0

Body jednotlivců v 1. kole

  1. Motejlová                 23 bodů
  2. S. Lomská                  19

 

Sezóna 2021

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. VS Tábor                                101   bodů
  2. TJ N. Včelnice                        80,5
  3. Sokol Č. Budějovice            121,5      
  4. SK Čéčova Č. Budějovice     77

       …..

       11. Veselá atletika                         0

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. VS Tábor                                 219 bodů
  2. Sokol Č. Budějovice              244,5
  3. SK Čéčova Č. Budějovice     175

      ……

     11. Veselí nad Lužnicí                    15

Body jednotlivců v 2. kole

  1. T. Kozáková       33 bodů (hostující)
  2. Lomská               17
  3. Motejlová            14
  4. B. Habichová       12
  5. Svobodová             9
  6. Hurtová                  9
  7. Straková                 7 (H)
  8. K. Kozáková           0 (H)
  9. Bočková                 0 (H)

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. T. Kozáková        63 bodů (hostující)
  2. Motejlová           37
  3. Lomská               29
  4. Straková             21 (H)
  5. Svobodová         20
  6. B. Habichová     17
  7. Hurtová               9
  8. K. Kozáková        4 (H)
  9. Kempferová       3 (H)
  10. Bočková              0 (H)

 

Pořadí družstev v 1. kole

  1. Sokol Č. Budějovice                   123 bodů
  2. Tábor                                            118
  3. SK Čéčova Č. Budějovice             98
  4. N. Včelnice                                     86
  5. J. Hradec                                         72
  6. Čtyři Dvory Č. Budějovice            39
  7. SKP Č. Budějovice                         25
  8. Strakonice                                      19
  9. Prachatice                                      17,5
  10. Veselí nad Lužnicí                           6
  11. Veselá atletika                                5  

 

Body jednotlivců v 1. kole

  1. T. Kozáková        30 bodů (hostující)
  2. Motejlová           23
  3. Straková              14 (H)
  4. Lomská                12
  5. Svobodová          10
  6. B. Habichová        5
  7. K. Kozáková          4 (H)
  8. Kempferová         3 (H)

 

 

Sezóna 2020

2. kolo

Soutěžilo 10 družstev. Za nás nastoupila jenom Hlaváčová.

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Č.B.          135 bodů
  2. VS  Tábor           132
  3. N. Včelnice          82
  4.  

        7.  SK Čéčova Č.B.     29

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. VS Tábor
  2. Sokol Č.B.
  3. N. Včelnice

       ……..

       8. SK Čéčova Č.B.

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. Hlaváčová 28 bodů

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. Hlaváčová   56

 

1. kolo

Žákyně jsme nepřihlásili do soutěže družstev, ale kdyby ano, tak naše jediná atletka by porazila několik přihlášených družstev.

Pořadí družstev po 1. kole:

pořadí oddíl body
1. VS Tábor 175
2. Sokol ČB 148
3. N. Včelnice 95,5
… 8. SK Čéčova ČB 27
… 11. SKP ČB 4

 

Body jednotlivců v 1. kole:

pořadí atletka body
1. Hlaváčová 27

 

 

Sezóna 2019

3. kolo

Ve 3. kole KPD by dívky získaly tyto body, kdyby byly přihlášeny do soutěže.

Body ve 3. kole:

  1. Hlaváčová 25 bodů
  2. A. Strusková 7
  3. Albrechtová 3

Body po 3 kolech:

  1. Hlaváčová 39 bodů
  2. A. Strusková 17
  3. Albrechtová 7

 

 

KPD ml. žákyň N. Včelnice - Kdyby byla děvčata přihlášena do soutěže, získala by tyto body: Hlaváčová 12, A. Strusková 7, Albrechtová 3.