Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy

9. 12. 2018

 

Sezóna 2021

Baráž o postup do ll. ligy žen

Pořadí družstev v baráži

  1. Trutnov               146 bodů
  2. Ústí nad Orlicí    140
  3. Rumburk             121

      ……

      9. SK Čéčova               47,5

      …….

      12. Plzeň – Petřín         6

 

Body jednotlivců v baráži

  1. K. Strusková          24 bodů
  2. Čermáková            19
  3. Kollarová               17
  4. Chválová (H)         13,5
  5. Hlaváčová               8
  6. Šestáková               4
  7. Konfrštová (H)       0
  8. A. Strusková           0

Vítězství po 2 kolech nám zajistilo postup do Baráže o postup do ll. ligy žen na Kladně.

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Sokol Milevsko                      214 bodů
  2. SK Čéčova Č. Budějovice     211
  3. Blatná                                    99,5

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. SK Čéčova Č. Budějovice      450 bodů
  2. Sokol Milevsko                       406
  3. TJ Blatná                                261

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. Čermáková         35 bodů
  2. K. Strusková       32
  3. Chválová (H)      29
  4. Hlaváčová           26
  5. Konfrštová (H)     23
  6. Šestáková           22
  7. Janoušková         22
  8. Kršíková              20
  9. Vítovcová            19
  10. Kollarová             16

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. Čermáková         75 bodů
  2. K. Strusková       69
  3. Hlaváčová           55
  4. Chválová (H)       49
  5. Kršíková              47
  6. Šestáková           45
  7. Konfrštová (H)     43
  8. Kollarová             42
  9. Vítovcová            39
  10. A. Strusková        24
  11. Janoušková         22
  12. Friedlová (H)       11
  13. Počtová (H)          6

 

Pořadí družstev v 1. kole

  1. SK Čéčova Č.B.                 239 bodů
  2. Milevsko                           192
  3. Blatná                                162
  4. Veselí n. Lužnicí                 41
  5. J. Hradec                             27             

Body jednotlivců v 1 . kole

  1. Čermáková        40 bodů
  2. K. Strusková      37
  3. Hlaváčová          29
  4. Kršíková              27
  5. Kollarová            26
  6. A. Strusková      24
  7. Šestáková          23
  8. Vítovcová          20
  9. Konfrštová        19 (Hostující)
  10. Chválová           12 (H)
  11. Friedlová           11 (H)
  12. Počtová               6 (H)

 

 

Sezóna 2020

2. kolo

Pořadí družstev ve 2. kole

  1. Milevsko                  148 bodů
  2. SK Čéčova Č.B.        138
  3. Blatná                       107
  4. N. Včelnice                 68

Pořadí družstev po 2 kolech

  1. Milevsko
  2. SK Čéčova Č.B.
  3. Blatná

Body jednotlivců ve 2. kole

  1. K. Strusková        38 bodů
  2. B. Váňová            31
  3. Čermáková         28
  4. Kollarová             24
  5. A. Strusková        18
  6. Kršíková               12
  7. Janoušková          11
  8. Šestáková              6

Body jednotlivců po 2 kolech

  1. K. Strusková         77 bodů
  2. B. Váňová             62
  3. Čermáková           58
  4. Kollarová              48
  5. Janoušková          33
  6. Kršíková                27
  7. A. Strusková         22
  8. Šestáková             12
  9. P. Váňová              6

 

1. kolo

Pořadí družstev po 1. kole:

pořadí oddíl body
1. SK Čéčova ČB 144
2. Milevsko 136
3. J. Hradec 92
… 6. Veselí n. Lužnicí 58

Body jednotlivců v 1. kole:

pořadí atletka body
1. K. Strusková 39
2. B. Váňová 31
3. Čermáková 30
4. Kollarová ml. 24
5. Janoušková 22
6. Kršíková 15
7. P. Váňová 6
8. Šestáková 6
9. A. Strusková 4

 

 

Sezóna 2019

Celkové pořadí po 3 kolech:

  1. SK Čéčova 21 hl. bodů
  2. Milevsko 18
  3. Veselí nad Lužnicí 14
  4. N. Včelnice 12
  5. TJ Blatná 8
  6. SKOK J. Hradec 4
  7. Bechyně 2

 

3. kolo

Ve 3. kole skončily naše ženy na 1. místě. Celkově obsadily po 3 kolech také 1. místo s obrovským náskokem.

Body ve 3. kole:

  1. B. Váňová 34 bodů
  2. Šteierová 30
  3. P. Krejčí 27
  4. Čermáková 27
  5. K. Strusková 26
  6. Kollarová ml. 20
  7. Kršíková 15
  8. Janoušková 8
  9. Šestáková 7
  10. M. Strusková 6
  11. P. Váňová 5
  12. Kollarová st. 5

Body za všechny 3 kola:

  1. B. Váňová 95 bodů
  2. Šteierová 83
  3. P. Krejčí 78
  4. K. Strusková 78
  5. Čermáková 75
  6. L. Vilhelmová 49
  7. Kršíková 31
  8. Melichová 28
  9. Kollarová ml. 23
  10. Janoušková 22
  11. Vykouková 20
  12. M. Strusková 18
  13. P. Váňová 16
  14. Kollarová st. 11
  15. Šestáková 10
  16. Völflová  8
  17. D. Nová 3

Pořadí ve 3. kole:

  1. SK Čéčova 7 hl. bodů
  2. Milevsko 6
  3. Veselí nad Lužnicí 5
  4. N. Včelnice 4
  5. TJ Blatná 3
  6. SKOK J. Hradec 2
  7. Bechyně -1


2. kolo

umístění oddíl body
1. Čéčova 10 bodů
2. Veselí n. L. 9 bodů
3. N. Včelnice 8 bodů


Ve 2. kole KPD skončila naše děvčata opět na 1. místě.

umístění oddíl body
1. Čéčova 10 bodů
2. Veselí n. L. 9 bodů
3. N. Včelnice 8 bodů
  • po 2 kolech jsou naše ženy na 1. místě
umístění oddíl body
1. Čéčova 20 bodů
2. N. Včelnice 14 bodů
3. Veselí n. L. 11 bodů

 

umístění příjmení body
1. B. Váňová 35 bodů
2. Šteierová 29 bodů
3. Čermáková 28 bodů
4. K. Strusková 27 bodů
5. P. Krejčí 25 bodů
6. Vilhelmová 22 bodů
7. Kršíková 16 bodů
8. Vykouková 13 bodů
9. P. Váňová 10 bodů
10. M. Strusková 9 bodů
11. D. Nová 8 bodů
12. Kollarová st. 6 bodů
13. Šestáková 3 body

 

1. kolo

Ženy obsadily v 1. kole KPD 1. místo se 174 body. 

umístění klub body
1. Čéčova 174
2. Milevsko 99
3. N. Včelnice 86
     
umístění jméno body
1. B. Váňová 30
2. Melichová 27
2. L. Vilhelmová 27
4. K. Strusková 25
4. P. Krejčí 25
4. Šteierová 25
7. Čermáková 17
8. Janoušková 12
9. Völfová 8
10. Vykouková 7
11. M. Strusková 3
11. Kollarová ml. 3
13. P. Váňová 1