Jdi na obsah Jdi na menu

KP staršího a mladšího žactva Praha 21. ledna

Kompletní výsledky nejdete zde

Na KP jsme dorazili jen s 8 atlety. Bohužel trend pokračuje, zase mnoho „blbých“ výmluv. V osmi atletech jsme získali neuvěřitelných 12 medailí. U někoho jsme tyto medaile čekali, jiní nás zase velice mile překvapili. Získali jsme 6 zlatých, 4 stříbrné a 2 bronzové medaile. Fantastické výkony předvedl st. žák Tomáš Čoka, majitel 3 zlatých medailí a vynikajících časů. Největší překvapení nám připravil st. žák Lukáš Topka, který získal zlatou a 2 stříbrné medaile. Zlatou medaili vybojoval bezkonkurenčně ml. žák Tadeáš Čepčány, který vyhrál kouli skoro o 2 metry. Překvapil i ml. žák Jan Plátenka třetím místem ve skoku vysokém. A teď se vráťme k děvčatům. Nejlepší z nich byla ml. žákyně Simona Lomská, která získala 3 medaile – zlatou v kouli (s obrovským náskokem před druhou v pořadí) a 2 stříbrné v dálce a na 60 m překážek (tady prohrála asi o 20 cm). Poslední bronzovou medaili přidala st. žákyně Zuzana Motejlová ve skoku o tyči. Myslím si, že nám unikly 3 medaile Barbory Habichové. Všude měla před závody nejlepší výkony a při rozcvičení nám řekla, že je zraněná.

Výsledky našich atletů

St. žáci

60 m – 1. T. Čoka – 7,76 (R 7,72 – os.r.) – Tomáš musel běžet rozběh 3x, nesepla kamera